Provozní doba

Po-Čt: 08:30-16:00, Pá: 8:30-14:00

Nejlepší záruka v ČR

Záruka 5 let + záruka výměny

Volejte +420 515 541 981

AZ Tower, Pražákova 1008, 639 00

Jak probíhá instalace klimatizace v Mikulově:

  1. Zaměření – po příjezdu technika probereme vaše představy a technické řešení. Zaměříme prostory a představíme možnosti instalace. Na základě těchto informací vypracujeme cenovou kalkulaci a návrh montáže.
  2. Montáž klimatizace Mikulov –  stavební práce, instalace všech rozvodů a odvodů kondenzátu, montáž vnitřní a venkovní jednotky, propojení CU potrubí, naplnění chladivem, úklid, zprovoznění a předvedení funkčnosti klimatizace a vysvětlení jak ji obsluhovat.
  3. Servis – jako většina zařízení i klimatizace potřebuje pravidelný servis a odbornou kontrolu. Proto našim zákazníkům doporučujeme provádět jej minimálně 1x ročně a to nejlépe před zahájením chladící sezóny (jaro).

Rozsah prací v ceně montáže

Délka chladírenského Cu potrubí 3m, elektro kabeláž instalace do 5m, průraz do zdi (prostup železobetonem se cení zvlášť), vedení v liště, napojení Cu potrubí, vyvakuování okruhu, zkouška těsnosti, naplnění chladivem, montáž na balkon, popřípadě v dosahu 3m od podlahy, zprovoznění a předvedení funkčnosti klimatizace a vysvětlení jak ji obsluhovat, předání díla a vyplnění potřebných dokumentů.

Doporučení správného používání klimatizace

Nevytvářet mezi vnitřní a venkovní teplotou rozdíl větší než 4 – 7 °C. Doporučujeme maximální rozdíl 3 – 5 °C.

  1. Nevystavovat se náhlým, rychlýma častým změnám teplot.
  2. Nevystavovat se průvanu – chladný vzduch má foukat do prostoru a postupně jej ochlazovat.
  3. Pravidelný servis – min. 1x ročně